KUCHAŘKA OBJEDNÁVKA



Dobrý den přátelé,


už se blíží mílovými kroky tisk mojí první kuchařské knihy, která bude velmi obsáhlá, cca 300 receptů (kolem 400 stran), a plná vlastních fotografií ke každému z nich, s pevnou vazbou. Přehledně dělená od předkrmů, přes polévky, druhy masa, tradiční nebo rychlé pokrmy z jednoho pekáčku, moučníky, slané chuťovky až po zavařování. Můžete se těšit samozřejmě i na nové recepty.
A proč mít zrovna moji kuchařku? Protože podle ní uvaří úplně každý včetně začínajících kuchařů. Suroviny jsou běžně dostupné, příprava jídel snadná, prostě kuchařka bude taková, jakou jste ji chtěli mít. 
Můžete v ní čerpat inspiraci každý den.
Kniha bude distribuována pro moje čtenáře i na Slovensko ! ;-)

Chcete knihu za zvýhodněnou cenu ještě než se dostane do distribuce ihned po vytištění s mým vlastním podpisem a věnováním?
Zašlete na níže uvedený email zprávu s textem v Předmětu " ZÁJEM O KUCHAŘKU " a zaregistrujte se k nezávaznému nákupu. Až to bude aktuální a tisk hotový, ozvu se Vám a dohodneme se, zda zájem trvá či nikoliv. Děkuji Andrea
Zprávy posílejte na email : andreamotlikova@seznam.cz 
A těšte se ;-) 




2 komentáře:

 1. Dobrý den,
  napsala jsem email jak je uvedený a stejně mi to napsalo že 'nedoručitelná zpráva.' Nevím jak je to možné a co s tím o kuchařku mám zájem. Děkuji :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý večer, tak to nevím, kde je problém. Ostatní si všichni přes tento email objednali. Zkuste ještě mail druhý andreamotlikova@gmail.com a nebo mi sem napište Váš email, a já si Vás uložím. Děkuji, Andrea

   Vymazat